Proje Satış ve Pazarlama Stratejileri

Proje Satış ve Pazarlama Stratejileri

Türkiye’nin önemli  gayrimenkul danışmanlık markalarından olan Keyworks, alanında uzman ve başarılı kadrosuyla birçok alanda hizmet verdiği gibi proje satış ve pazarlama konusunda da her zaman sizlerin yanında bulunmaktadır. Keyworks danışmanlarının  öncelikli amacı alıcı ve satıcıları karşılıklı kazanç ve güven ortamı içerisinde bir araya getirmektir.

Keyworks müşterilerine talep ve amaçları doğrultusunda detaylı çalışma ve analizler yapmakta, bu işlemler sonucunda başarılı ve etkili satış kampanyaları ile müşterilerinin hedeflerine ulaşmasınında destek olmaktadır. Profesyonel kadrosu ile A’dan Z’ye bütün proje satış ve pazarlama faaliyetlerini müşteriye özel planlarla oluşturmaktadır. 

Geniş çaplı ve ayrıntılı yürütülen bu çalışmalar haricinde Keyworks, alıcı ve satıcının birbirini fark edeceği  ve iletişim kuracağı yöntemler geliştirmekte olup en uygun müşteri  temas noktasının belirlenmesini sağlamaktadır. Ulaşılmak istenen hedef kitle doğrultusunda açık hava reklamları, billboard, sosyal medya, yazılı basın, görsel mecra gibi tüm pazarlama kanalları vasıtasıyla müşteri  için en uygun ve etkili yöntem belirlenmektedir. Müşteriye ulaşmak için belirlenen iletişim yolları planlanmakta ve en doğru şekilde yönetilmektedir. Müşteri ile iletişim içinde olunarak bu süreç sürdürülmekte, değişen koşullar  ve talepler doğrultusunda satış kampanyaları ve iletişim yolları aktif bir şekilde yönetilmektedir.

Bunların yanı sıra Keyworks müşterilerine alternatif ödeme planları sunmaktadır.  Müşterinin kendisi için en uygun ve en doğru seçim yapmasında büyük bir destek sağlamaktadır. Bu sayede müşteriler zorlanmadan çok kolay bir şekilde yatırımını yapabilir ve ya satış planlamasını profesyonel bir destek ile en faydalı ve doğru bir şekilde tamamlayabilir.

İletişim Bilgilerimiz

  • 0 545 209 2249
  • [email protected]
  • Donanmacı Mahallesi Kemal Paşa Cad. 1717 Sok.Altınhan İşhanı 147/204
    Karşıyaka - İzmir

Satış Ofislerimiz

Ater Tower

  • Fatih Caddesi 1587 Sok. No: 2-6 Konak

Flexlife

  • Balatçık Mah. 8950/1 sk. Çiğli

Mesaj Bırakın

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.