Proje Geliştirme

Proje Geliştirme

Kurumsal yapısı ve profesyonel desteğiyle Keyworks, müşterilerine istedikleri başarıya ulaşmaları için gereken her türlü  proje geliştirme desteğini sunmaktadır. Müşterinin optimum faydaya sahip olabilmesi için baştan sona proje planlama ve geliştirme imkanları sunmakta olup, kesintisiz  hizmet ve tavsiyeleriyle müşterilerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Öncelikli olarak projenin sağlam bir temel üzerine kurulması ve doğru planlanmasi  için projenin  yol haritalarının belirlenmesi gerekmektedir. Keyworks bu aşamada müşterilerinin amaç ve talepleri doğrultusunda tüketici  ihtiyaçlarını tespit etmekte, hedef kitleyi belirleyip netleştirmekte ve bu veriler yardımıyla projenin yönelmesi gereken alan ve konularda en doğru yöntemi belirlemektedir.

Keyworks müşterilerine birçok yönde hizmet sunmakta olup,  karşılıklı kazancın ve faydanın en yüksek olmasını amaçlamaktadır. Rayiç bedel çalışmaları ve hesaplamaları ile en doğru sonuçları elde etmektedir. Ayrıca  bölge analizleri gerçekleştirerek hedef kitle portföyünü  oluşturan Keyworks, müşterilerine detaylı bir bilgi sunmaktadır.

Gerekli analiz ve araştırmalar neticesinde projeler için en uygun proje konseptleri  belirlenmekte ve öneriler hazırlanmaktadır. Bu sayede proje için en faydalı ve başarılı olacak konsept üzerinden proje geliştirme çalışmalarına devam edilmektedir.

Her proje için doğru satış ekiplerinin planlanması ve oluşturulmasında uzman kadrosuyla Keyworks, proje gelişim sürecinin başarısı için her türlü hizmeti gerçekleştirmektedir. Planlanan doğru ekip sayesinde proje geliştirme sürecinin başarıyla ilerlemesi sağlanmaktadır.

Rekabet analizleri yapılarak projenin başarılı olacağı ve fark yaratacağı alanlar doğru olarak belirlenmekte olup, Keyworks doğru fiyatlandırma hizmeti ile sizlere hedeflediğiniz başarıya ulaşmanızda yardımcı oluyor.

Gayrimenkul proje geliştirme alanındaki başarısı ile Keyworks, müşterileri  için maksimum fayda minimum risk düşüncesiyle yola çıkarak projeye başarılı bir kimlik kazandırmakta sizlere en büyük desteği sağlıyor.

İletişim Bilgilerimiz

  • 0 545 209 2249
  • [email protected]
  • Donanmacı Mahallesi Kemal Paşa Cad. 1717 Sok.Altınhan İşhanı 147/204
    Karşıyaka - İzmir

Satış Ofislerimiz

Ater Tower

  • Fatih Caddesi 1587 Sok. No: 2-6 Konak

Flexlife

  • Balatçık Mah. 8950/1 sk. Çiğli

Mesaj Bırakın

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.